2017/10/19

Зміни заради майбутнього: децентралізація

Децентралізація влади це той процес у нашій державі, що називають незворотнім. 

2017/10/13

Чим менше ми знаємо, тим більше підозрюємо

"Найбільшим позитивом децентралізації влади є передача до місцевих бюджетів акцизного податку, а також податку на нерухомість. А найбільшим негативом – нерозуміння людей, які контролюють витрачання грошей на місцях, сутності поняття «стратегія»".


Олександр Солонтай
експерт Інституту політичної освіти 

2017/10/01

Децентралізація. Поінформованість. Бібліотека.

5 жовтня 2017 року Виноградівська центральна районна бібліотека розпочинає цикл  просвітницько-інформаційних заходів на тему децентралізації: 

2017/09/28

Особливий бібліотечний затишок

«Бібліотек@ – простір особливого затишку»  – під такою назвою для бібліотечних працівників та гостей Виноградівської ЦРБ  пройшов  28 день вересня іменований ще як день відкритих дверей. Власне, зорганізований до Всеукраїнського Дня бібліотек, що святкують 30 вересня, щорічно. 


2017/09/27

Зустріч громади з народним депутатом України Віталієм Купрієм


27 вересня в читальній залі Виноградівської  центральної районної бібліотеки відбулася зустріч громади  з народним депутатом України Віталієм Купрієм.


2017/09/25

Громадське обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад с. Букове та м.Виногарадів
25 вересня у читальній залі Виноградівської районної бібліотеки відбулось громадське обговорення з питань добровільного об’єднання  територіальних громад с. Букове та м.Виногарадів з адміністративним центром  у м. Виноградів.

У Тячівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг

23 вересня в Тячеві відкрився сучасний ЦНАП, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з оформленням паспортів громадян України та для виїзду за кордон. Відкриття закладу стало можливим за підтримки Програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.

2017/09/22

Роль і місце бібліотек в умовах впровадження реформ

19-20 вересня на базі Тячівської районної бібліотеки та бібліотеки с. Вільхівці Вільховецької об’єднаної територіальної громади відбулася обласна школа керівника на тему "Роль і місце бібліотек в умовах впровадження реформ" для директорів ЦБС, завідувачів районних, міських бібліотек області


2017/09/20

У Закарпатській обласній науковій бібліотеці розповіли про хід децентралізації в Украї

Нещодавно у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка директор Закарпатського відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» Іван Дем’янчук розповів про здобутки реформи децентралізації в Україні, зокрема в Закарпатті.

2017/09/18

Виноградів і село Букове формують нову об'єднану територіальну громаду

Виноградів давно відчуває ті обмеження, які накладає на його розвиток статус міста районного значення.

Розшукуються села для участі у програмі «Майстерня сільських ініціатив»

Програма неформальної освіти «Майстерня сільських ініціатив» оголошує набір на 2017 – 2018 рік. Цього року програма відбувається вчетверте й діє в Донецькій, Черкаській та Закарпатській областях.