2019/06/11

Понад 5 тисяч зареєстрованих абітурієнтів не прийшли на ЗНО з біології Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10578789-ponad-5-tisyach-zareyestrovanih-abituriyentiv-ne-priyshli-na-zno-z-biologiji.html

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології, яке відбулося 6 червня, взяли понад 76 тис. осіб. Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти. Читайте також У ЗНО з історії України виявили помилку (фото) Ця цифра - 93,6 % від загальної кількості зареєстрованих. На тест не прийшли понад 5 тис. осіб. Крім того, до пункту тестування не впустили вісім учасників ЗНО. Четверо людей не мали одного з обов’язкових документів, четверо – запізнилося. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 345 пунктах тестування забезпечували 13 672 особи. Дотримання процедури тестування контролювали 38 громадських спостерігачів та 8 представників засобів масової інформації. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії, можуть зареєструватися для участі у додатковій. Для цього необхідно упродовж п'яти робочих днів подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року. Як повідомлялося раніше, ЗНО-2019 стартувало 21 травня тестуванням з математики.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10578789-ponad-5-tisyach-zareyestrovanih-abituriyentiv-ne-priyshli-na-zno-z-biologiji.html

2019/03/12

Кандидати у президенти України-2019: остаточний список


Кандидати в Президенти України 2019 - список кандидатів у 2019 роціЦВК завершила прийом заявок щодо зняття кандидатури з виборів Президента України-2019 та затвердила остаточний список кандидатів. Він містить 39 прізвищ. 

2019/02/14

Нова модель монетизації субсидій

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги

2019/01/29

Календар виборів президента 2019

Початок передвиборчої кампанії: 30 грудня 2018 року
Висунення кандидатів у президенти: з 31 грудня 2018 року до 4 лютого 2019 року
Закінчення реєстрації кандидатів у президенти: 9 лютого 2019 року


2018/07/06

З першого липня лікарі прийматимуть усіх пацієнтів – хто підписав декларацію і хто ще не встиг

Українці зможуть і надалі отримати медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров’я незалежно від того, чи підписали вони декларацію з лікарем, чи ще продовжують його шукати. Незалежно від того, уклав медзаклад договір з Національною службою здоров’я чи тільки готується це зробити, всі заклади продовжать отримувати бюджетне фінансування.
До кінця 2018 року медзаклади, що уклали угоди з НСЗУ, отримуватимуть кошти за двома механізмами. За базовим тарифом 370 грн. на людину на рік із застосуванням вікових коефіцієнтів — за пацієнтів, які підписали декларації. Додатково заклади отримуватимуть по

2018/06/10

Нова система отримання субсидій: на українців чекає три етапи перевірок


У зв'язку з монетизацією субсидій в Україні буде введена система перевірок субсидіантів.
Міністерство фінансів пропонує ввести трьохетапний контроль – при оформленні субсидії, під час отримання допомоги і після того, як субсидію забрали. Знайшли порушення – використану знижку повертають до бюджету.
У Міністерстві соціальної політики пропонують, щоб додому до одержувачів субсидій приходили соціальні інспектори, які будуть оцінювати рівень матеріального добробуту субсидіантів.

2018/06/08

На початку червня закарпатці отримають рахунки нового зразка за електроенергію

Не лякайтеся, на початку червня Ви почнете отримувати рахунки нового зразка, – повідомляє прес-служба Закарпаттяобленерго. Це пов’язаноз бажанням мешканців Закарпаття отримувати більше інформації в рахунках (додається).
       Таке поняття, як «сальдо на початок місяця», буде змінене на більш зрозуміле формулювання «стан рахунку на початок місяця».

2018/05/22

До уваги отримувачів державної соціальної допомоги через ПАТ «Комінвестбанк»!

  Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 08.05.2018 року №664/0/51-18/213 рішенням конкурсної комісії визначено уповноважені банки, через які має здійснюватись виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. ПАТ «Комінвестбанк» не знаходиться у даному списку уповноважених банків.
     Тому, беручи до уваги вище зазначений лист, інформуємо, що з червня 2018 року проведення соцвиплат державних допомог через даний банк управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюватись не буде.2017/11/03

Мінкульт оголошує прийом заявок для участі в проекті «Малі міста – великі враження»

Початок змін в напрямку Децентралізації додав суттєву корективу у правила гри, процеси бюджетоутворення та фінансування тих чи інших напрямків життєдіяльності міст та об’єднаних територіальних громад (далі ОТГ). Очільники таких населених пунктів та новоутворених спільнот, отримавши власні ресурси і можливості та почавши вкладати в інфраструктуру постали перед запитанням: А що далі? – побачивши, що  розбудова громади потребує інших дій.

Повноваження = Відповідальність. Децентралізація